Ulotki

Ulotki

Category : Reklama , Ulotki

Wykonujemy ulotki metodą:

-druk offsetowy
-druk cyfrowy
-plastik
 

Ulotki drukujemy na:

-papierze
-plastiku
-UV

Czas realizacji zamówienia:

druk cyfrowy 24h
druk offsetowy od 5 do 7 dni roboczych

Więcej wiadomości na naszej stronie
ZAPRASZAMY

Ulotki
Ulotka to najpopularniejsza i najprostsza forma reklamy. Służy jako informator biznesowy, kreator marek, promotor wydarzeń kulturalnych, kupon rabatowy dla klientów czy też popularny cennik produktowo-usługowy. Ulotka musi mieć charakter żeby przyciągnąć uwagę. Ważna jest jej nieprzeciętna kolorystyka, przejrzystość dostosowana do rozmiaru i jakości papieru a także gramatura. Każdy, nawet najlepszy projekt zniweczy jego fatalny wydruk.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio:
http://kamelot.com.pl/druk/ulotki/

Wzrok człowieka jest najbardziej pracowitym zmysłem spośród wszystkich innych zmysłów, w które przez naturę został wyposażony (dotyk, smak, węch, słuch). Można by niemal rzec, że świat (roz)poznajemy głównie za pośrednictwem wzroku (około 83%). Nic więc dziwnego, że to właśnie na obraz czy to stały czy ruchomy reagujemy najchętniej i najszybciej, choć w większości przypadków nieświadomie, go przyswajamy.

Warto więc wykorzystać tę informację tworząc image własnej firmy, by to właśnie na zmysł wzroku najbardziej ukierunkować własną promocję a jeżeli tylko to możliwe – pozostałymi zmysłami dopełniać i tworzyć tło dla właściwego przekazu prowadzonej kampanii marketingowej.
Reklama to świadomy przekaz graficzny!
GRAFIKA w sposób jednoznaczny identyfikuje markę, łączy firmę z jej produktami, tworzy fundamenty pod mocny wizerunek firmy.
Jesteś gotowy na sukces? Zacznij od profesjonalnych projektów graficznych, które zachęcą Klientów do wybierania Twojej marki.

 

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem