Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe

Category : Akcesoria , Reklama

Agerncja Reklamowa KAMELOT przygotowała akcesoria reklamowe min.
-wizytowniki
-prezenty reklamowe
-pieczątki
-płyty CD
i wiele, wiele innych 
Nie czekaj odwiedź naszą stronę
Zapraszamy

Płyty CD

Właściwie były od zawsze. Jak tylko pojawiła się pierwsza płyta cd od razu pojawiły się i nadruki. Na początku nadruk był oznaczeniem i jednocześnie reklamą producenta. Z czasem kiedy dostrzeżono możliwości tego rodzaju reklamy pojawiły się pierwsze nadruki reklamowe firm. Na początku w nadruku królował sitodruk z prostym układem kolorystycznym. Z czasem z rozwojem technologii nadruku na płytach cd pojawiły się nadruki sitodrukowe wysokiej rozdzielczości i wielobarwne nadruki atramentowe i offsetowe w jakości fotograficznej. Obecnie płyty z wielokolorowym nadrukowanym obrazem są powszechnie obecne. Przy dużych nakładach płyty są tłoczone i nadruki wykonywane w procesie produkcji. Przy mniejszych bardziej opłacalne są nadruki na gotowych płytach do nagrywania (cd-r). Rodzaj technologii nadruku zależy od potrzeb i nakładu. Od sitodruku przy nadruku jednokolorowym i w mniejszych rozdzielczościach do nadruków atramentowych, offsetowych, uv w dużych rozdzielczościach i tam gdzie są realizowane nadruki foto. W tej chwili przy niskich kosztach druku na płytach cd i dvd, płyty z wielobarwnym nadrukiem są powszechnym nośnikiem i informacji i reklamy na co dzień spotykanym w firmach.

Wizytowniki

Nasze wizytowniki to doskonała ochrona dla Twoich wizytówek, a przy okazji sposób, żeby wywrzeć doskonałe wrażenie. Dzięki wizytownikom  skutecznie reklamujesz swój biznes niewielkim kosztem. Grawerowane wizytowniki z Twoim tekstem to doskonały upominek dla pracowników albo klientów, który będzie im o Tobie przypominał.
Oferujemy wizytowniki najwyższej jakości. Nasze wizytowniki wykonane są z lekkiego metalu i mają nowoczesną i elegancką formę.

Prezenty reklamowe

Gadżet to połączenie funkcjonalności a przede wszystkim marki. Buduje wizerunek firmy i więź zaufania z Klientem! Dlaczego? Po prostu uwielbiamy dostawać prezenty w postaci gadżetów! Tutaj bardzo wymowny jest sam gest dawania. Taka działalność marketingowa przy okazji kampanii społecznych zapewnia zadowolenie Klientów, którzy łatwiej zapamiętają Twoją markę i chętniej będą ją polecać swoim znajomym. Do grupy upominków firmowych bez wątpienia można zaliczyć: logo, smycze reklamowe, breloczki, zapalniczki, kubki, długopisy, kalendarze, zegary, magnesy, parasole, czapeczki, balony, bombki, otwieracze, puzzle, reklamówki i inne użyteczne upominki, na których można dyskretnie umieścić logo Twojej firmy.

Chcesz zaimponować Klientom! Zamów u nas gadżety, które podkreślą Twój wizerunek! U nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

W naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki wachlarz gadżetów reklamowych: długopisy, ołówki, zapalniczki, kubki, smycze, logo smycze, bombki, breloki, balony słodycze, opakowania na słodycze, reklamówki, podkładki, zegary, puzzle, naklejki, naklejki magnetyczne, naklejki 3D oraz odzież reklamową: T-Shirt, Polo, V-neck, bluzy, kurtki, polary, koszule, spodnie, odzież robocza, czapki.

W ramach gadżetów oraz odzieży oferujemy personalizację ww. materiałów poprzez NADRUK lub NASZYWKI z nazwą lub logo Państwa firmy.
Zapraszamy na naszą stronę: kamelot.com.pl

 

 

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem