Nasze gadżety

Nasze gadżety

Category : Gadżety , Internet , Reklama

Nasze gadżety
-smycze
-kubki
-parasole
-breloki
-puzzle
-ołówki
-długopisy

Znajdziesz na Naszej stronie:
ZAPRASZAMY

Gadżet to połączenie funkcjonalności a przede wszystkim marki. Buduje wizerunek firmy i więź zaufania z Klientem! Dlaczego? Po prostu uwielbiamy dostawać prezenty w postaci gadżetów! Tutaj bardzo wymowny jest sam gest dawania. Taka działalność marketingowa przy okazji kampanii społecznych zapewnia zadowolenie Klientów, którzy łatwiej zapamiętają Twoją markę i chętniej będą ją polecać swoim znajomym.

Do grupy upominków firmowych bez wątpienia można zaliczyć smycze reklamowe, breloczki, zapalniczki, kubki, długopisy, kalendarze, zegary, magnesy, parasole, czapeczki, balony, bombki, otwieracze, puzzle, reklamówki i inne użyteczne upominki, na których można dyskretnie umieścić logo Twojej firmy.

Chcesz zaimponować Klientom! Zamów u nas gadżety, które podkreślą Twój wizerunek! U nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

Smycze do kluczy pojawiły się na początku lat 90 XX wieku. Wówczas nie przywiązywano do nich szczególnej uwagi bo były jednokolorowe, z posiadały cienką i niewygodną tasiemkę, były po prostu mało atrakcyjne choć niewątpliwie przydatne. Obecnie, w czasach postępu technologicznego, stanowią bardzo poważną konkurencję szczególnie dla breloków. Smycze szybko zauważyli znawcy rynku, którzy ze zwykłej szarej smyczy „bez wyrazu” zrobili modny kolorowy gadżet reklamowy, który jest chętnie eksponowany na szyi dziecka i dorosłego. Dzięki widocznej ekspozycji logo smycze są znakomitym nośnikiem reklamy.

Poranna kawa espresso z ekskluzywnej porcelanowej filiżanki czy popołudniowa herbatka w stylu angielskim? A może pyszna gorąca czekolada z bitą śmietaną w kubku.
Nie ważne w jaki sposób podarowaną porcelanę wykorzystają Twoi klienci. Ważne jest to, że dla znakomitej porcelany designersko ozdobionej zawsze znajdzie się miejsce w każdym domu.

Breloki wynaleziono głównie dla wygody użytkownika. Pęk różnych kluczy zawieszonych na kółku to już przeżytek. Dzisiaj klucze odróżniamy głownie po przymocowanych do nich brelokach. Breloki porządkują klucze a dzięki artystycznemu wykonaniu i różnorodnym kształtom nadają kluczom niepowtarzalny charakter. Brelok kształtem może też nawiązać do miejsca przeznaczenia klucza (brelok w kształcie domku do kluczy do mieszkania,w kształcie auta do samochodu), może stać się też miłym podarunkiem urodzinowym lub świątecznym dla najbliższych.

Puzzle to wspaniały trening dla umysłu i świetna zabawa, która rozwija logiczne myślenie, umiejętność kojarzenia i zdolności manualne. Puzzle może układać każdy bez względu na wiek, w samotności i w większym gronie. Im więcej puzzli w pudełku tym większa frajda i satysfakcja z ich całkowitego ułożenia. Puzzle to także świetne narzędzie marketingowe doceniane głównie ze względu na oryginalne połączenie reklamy z szerokim zastosowaniem puzzli.
Puzzle jako tradycyjny gadżet reklamowy można wykorzystać niemalże wszędzie: jako element akcji promocyjnych, charytatywnych, narzędzie szkoleniowe, upominek, nagrodę w konkursie czy też insert do czasopism.

I wiele, wiele innych znajdą Państwo na Naszej stronie internetowej
http://www.kamelot.pl/gadzety-reklamowe/

oraz zapraszamy do zapoznania się z Naszym cennikiem:
http://cennik.kamelot.pl/gadzety/


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem