Telebim

Telebim

Category : Internet , Loga , Reklama , Telebim

Telebim czyli ekran wizyjny, którego matryca składa się z diod LED. Jest to wyświetlacz diodowy, pełnokolorowy. Telebim ma znaczącą przewagę nad projektorami lub wielkoformatowymi ekranami plazmowymi, gdyż nawet w dużym nasłonecznieniu prezentuje wyraźny i czytelny obraz. Wyrazistość tę uzyskuje się dzięki nawet kilkukrotnie większej jasności powierzchni telebimu w porównaniu do jasności ekranu plazmowego. Jasność wyrażana jest jednostkach nt (nit).
Zapraszamy na naszą stronę internetową:
http://www.kamelot.pl/reklama-zewnetrzna/
oraz do zapoznania się z naszym cennikiem:
http://cennik.kamelot.pl/zewnetrzna/telebim/
Wszystkie telebimy cechuje konstrukcja modułowa – każdy ekran składa się z prostokątnych modułów, przy czym ilość modułów w pionie i poziomie może być dowolnie dobierana w zależności od potrzeb i ograniczeń wynikających z lokalizacji instalacji urządzenia oraz od wymaganych proporcji obrazu (format obrazu). Moduł telebimu jest jego częścią składową – powtarzalnym elementem. Moduł sam w sobie stanowi odrębny wyświetlacz obrazu, który wyświetla fragment całości prezentowanej na ekranie treści. Moduł zbudowany jest z pikseli rozmieszczonych w układzie matrycowym (wiersze i kolumny), co jest charakterystyczne dla każdego ekranowego wyświetlacza obrazu. Moduł jako podstawowa część składowa telebimu posiada na sobie pewną określoną ilość pikseli, np. 32 x 16 (32 kolumny x 16 wierszy). Cecha ta nazywa się rozdzielczością.

Ilość
Aż 90 tysięcy osób codziennie przez 24 godziny na dobę ogląda reklamy prezentowane na naszym telebimie. Zastanów się, czy i Ty chciałbyś zwiększyć swoją popularność i podnieść prestiż własnej marki dzięki reklamie na największym i najskuteczniejszym telebimie w Zawierciu?
Czas wziąć swój los w swoje ręce – czas na profesjonalną reklamę na telebimie w Zawierciu!
Wielkość
Małe jest piękne ale większe … skuteczniejsze! Tylko duża reklama jest tak naprawdę w stanie przykuć nasze oko. Większa reklama jest wyraźniejsza, łatwiej dostrzegalna, bardziej przyciąga i kusi oko a więc szybciej koduje się w naszym umyśle. Umieszczając Twoją reklamę na naszym telebimie o wymiarach … oraz zachowanych proporcjach … możesz mieć pewność, że Twoja marka zostanie łatwiej dostrzeżona a przez to szybciej zapamiętana przez Twoich wielu potencjalnych klientów!

Jakość
Na wysoką jakość a co za tym idzie skuteczność reklamową naszego telebimu wpływają:

 • wysokiej jakości sprzęt odporny na warunki atmosferyczne, posiadający najwyższą jakość obrazu, (także przy mocnym nasłonecznieniu), wysoki kontrast oraz kąt widzenia a także wysoką częstotliwość odświeżania obrazu
 • stabilne oprogramowanie
 • stałe zaplecze serwisowe
 • duża oglądalność dzienna
 • odpowiednia wielkość współgrająca z rozdzielczością
 • usytuowanie w widocznym miejscu na skrzyżowaniu najbardziej ruchliwych ulic w centrum Zawiercia.

Kampania
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę kampanii reklamowych uzupełnioną o dodatkoweformy przekazu. W zależności od potrzeb danej kampanii dobieramy intensywność wyświetleń i czas emisji spotów. Niewątpliwą zaletą telebimów jest możliwość natychmiastowej aktualizacji
materiałów reklamowych bez dodatkowych kosztów produkcji (druku) w przypadku zwykłych billboardów.
Oferta
Telebim to doskonałe narzędzie do kampanii wizerunkowych, daje nie tylko pożądany efektdla odbiorców reklamy, ale też prestiż i rozmach, co jest świetnym pretekstem do zaprezentowania pozytywnego wizerunku firmy, świadczącego o jej stabilności i rzetelności.
Zapewniamy Państwu zarówno wysoką jakość emisji spotów reklamowych jak i dobrany do Państwa potrzeb projekt reklamy promujący np. event, wydarzenie, koncert bądź Państwa wizerunek, produkt czy też usługę. Doradzimy w wyborze najlepszej kampanii promocyjnej, jej częstotliwości,
terminów oraz godzin emisji.
Miejsce
Telebim zlokalizowany jest na jedynym z najbardziej ruchliwych zawierciańskich skrzyżowańulicy Obrońców Poczty Gdańskiej z ulicą z ulicą Wojska Polskiego. Od pewnego czasu właśnie ta część miasta kreowana jest na centrum handlowe Zawiercia. Znajdują się tu liczne punkty handlowe i usługowe (w tym supermarket Intermarche, Bricomarche, Biedronka, myjnia, apteka, rynki czwartkowe)
a także budynki użyteczności publicznej: szkoły, ośrodki zdrowia, filia Biblioteki Publicznej,sala zabaw dla dzieci. Usytuowanie tak dużej ilości obiektów handlowych i usługowych w niewielkiej odległości od telebimu ma kolosalne znaczeniu dla odbioru reklamy.

Telebim wykonujemy metodą:

 • druk cyfrowy
 • druk ploterowy
 • druk offsetowy

Telebim drukujemy na:

 • papierze;

Czas realizacji zamówienia wynosi:

 • druk cyfrowy 24h;
 • druk ploterowy
 • druk offsetowy od 5 do 7 dni roboczych;

Czas realizacji liczony jest od dnia następnego po zaakceptowaniu projektu graficznego u grafika a w przypadku posiadanego własnego projektu od akceptacji przez nas prawidłowo przesłanego projektu do druku.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem