Szyldy reklamowe

Szyldy reklamowe

Category : Szyldy reklamowe

Szyld reklamowy to najbardziej renomowana odmiana reklamy, występująca jako fragment wolnostojący lub wiszący na elewacji budynku lub zawieszony na specjalnej konstrukcji nośnej. Najczęściej szyldy wykonujemy z płyt PCV lub z blach stalowych ocynkowanych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron:
http://kamelot.info.pl/zewnetrzna/szyldy/
http://kamelot.com.pl/zewnetrzna/szyldy/
http://cennik.kamelot.pl/zewnetrzna/szyldy/

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie !

Szyldy, reklamowe są przestronną i zróżnicowaną kwestią reklamy wizualnej. Forma wykonania szyldu jest współzależna od warunków technicznych jak i inwencji klienta lub naszego grafika. W użytku mamy bardzo szeroki wachlarz surowców do produkcji reklam a cena uzależniona jest od wyboru techniki produkcji. Może być ona zrealizowana przy niewielkim wydatku pieniężnym.

Plansze, szyldy reklamowe wolnostojące mogą być skonsolidowane z podłożem za pomocą specjalnych bloczków betonowych zapewniających trwałość konstrukcji. Forma wykonana jest metodą ploterową lub w postaci druku cyfrowego.

Zalety szyldów reklamowych:

  • wskazuje lokalizację firmy ? szyld reklamowy z nazwą umieszczony na budynku wyraźnie wskazuje twoją siedzibę, a tablice reklamowe zawierają adres, wskazówki (strzałki, mapki), dzięki którym klienci w łatwy sposób do ciebie dotrą,
  • zachęca do wejścia i skorzystania z oferty czy usług ? oryginalna grafika, typografia i kolorystyka powinny jednoznacznie kojarzyć się z oferowanymi produktami, usługami oraz podkreślać ich jakość i wyjątkowość. Warto pamiętać, że większość ludzi to wzrokowcy, których przyciągają przedmioty wyglądające atrakcyjnie. Klienci zwracający uwagę na szyld od razu dokonują oceny i decyzji czy warto skorzystać z oferowanych przez ciebie usług oraz produktów.
  • wyróżnia firmę spośród konkurencji ? oryginalna i wyraźna  reklama ma duży wpływ na wybór klienta. Szyld powinien być spójny z kolorystyką, typografią i innymi elementami identyfikacji wizualnej, które tworzą unikalny image firmy. W walce o przychylność konsumentów liczy się każdy detal. Jeśli obok siebie znajduje się kilka firm oferujących zbliżone produkty klient kieruje się względami estetycznymi i podświadomie wybiera firmę, której identyfikacja wizualna jest mu najbliższa, np. jeśli szuka uczciwego i solidnego kantoru najpierw zwróci uwagę na ten, na którego szyldzie wykorzystano odpowiednią typografię ? masywne litery kojarzące się z solidnością.
  • odzwierciedla filozofię firmy ? nowoczesny szyld reklamowy wskazuje na dynamizm i dostosowanie się do zmieniających realiów. Klient wie, że w takiej firmie spodziewać się może fachowej obsługi, produktów i usług wysokiej jakości. Pokazuje, że dana marka wie, w jakim kierunku chce podążać i jest do tej podróży świetnie przygotowana. Stara, zaniedbana tablica rodem z lat 80′ zapowiadać może coś zupełnie innego ? nie miłą sprzedawczynię w przydymionym fartuchu i produkty pamiętające czasy Gierka. To oczywiste, że klient wybierze firmę z nowym lśniącym szyldem reklamowym.

TYLKO U NAS – WYSOKA JAKOŚĆ DRUKU !

Skontaktuj się z nami a udzielimy ci wyczerpujących informacji

Rodzaje szyldów reklamowych oferowanych przez naszą firmę:

  • Płyta PVC spieniona
  • Płyta PVC kanalikowa
  • płyta metalowa

Z naszymi szyldami każdy klient trafi do Twojej firmy bez problemu !


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem