Słodycze

Słodycze

Category : Gadżety , Loga , Logotypy , Reklama , Słodycze

Słodycze pod każdą postacią i w każdej ilości zawsze cieszą, poprawiają humor i dodają energii.

Statystyczny Polak coraz bardziej docenia walory smakowe i odżywcze czekolady zjadając jej w różnej postaci około 4 kg rocznie! Zjadanie słodyczy staje się niemalże naszym sportem narodowym. Na słodycze wydajemy już 4,7 mld zł rocznie, a najchętniej zjadamy czekolady, praliny, cukierki i ciastka. Biorąc pod uwagę te dane warto wykorzystać magię słodyczy do promocji własnej firmy w biurze i poza nim. Podczas kampanii społecznych, charytatywnych, szkoleń, konferencji czy też spotkań biznesowych mały smakołyk opatrzony logo Twojej firmy będzie stanowił miły akcent podczas rozmowy i wyraz szacunku dla drugiej osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo słodycze reklamowe na każdą okazję i na każde nawet najbardziej wysublimowane podniebienie.
Czekolady, lizaki, gumy i cukierki wspaniale nadają się na akcje promocyjne indoor i outdoor delegowane dla dzieci Bombonierki reklamowe podkreślą prestiż spotkań biznesowych a nadto podkreślą dobre stosunki biznesowe. Wszystkie oferowane przez nas słodycze oraz ich bezpośrednie opakowania są produkowane w Polsce lub w krajach Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty i świadectwa jakości zgodne z wymogami wspólnotowymi.
Zapraszamy na Naszą stronę internetową:
http://www.kamelot.pl/gadzety-reklamowe/

Opakowania na słodycze
Chociaż niechętnie się do tego przyznajemy często podświadomie oceniamy dany produkt po jego opakowaniu. Im opakowanie jest bardziej kolorowe, wymyślne i dowcipne tym jego pozycja w rankingu zakupowym wyższa. Na ekstrawaganckie opakowania zwracamy uwagę głównie wtedy gdy szukamy prezentu dla znajomych na urodziny, pod choinkę czy na ślub. Zabiegani i nierzadko w pośpiechu dostrzegamy tylko te produkty w opakowaniu niestandardowym, łamiącym przyjęte kanony, nie dającym się zaszufladkować. Jesteśmy ciekawi wartości produktu znajdującego się właśnie w tym „interesującym” opakowaniu. Opakowanie, kryjące w sobie dany produkt to niezwykle istotny element sprzedaży. Powinno być intrygujące, eleganckie, spójne z wizerunkiem marki, po prostu wyjątkowe. Słodycze reklamowe w unikalnym opakowaniu to świetny sposób na zainteresowanie potencjalnych nabywców marką, usługą, produktem podczas otwarcia nowego oddziału firmy, prezentacji podczas imprez targowych, eventów, spotkań biznesowych czy też przy okazji świąt okolicznościowych. Dzięki naszym opakowaniom na słodycze wyrazisz unikalną osobowość Twojej firmy wszędzie tam, gdzie chciałbyś podkreślić swoją markę i zaprezentować ją maksymalnie efektownie. Jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne propozycje opakowań (nie tylko na słodycze reklamowe) i chętnie podejmiemy się niestandardowych projektów. Do projektowania opakowań zawsze podchodzimy indywidualnie pamiętając o tym by, jako szata wierzchnia produktu, budziło dobre emocje i skojarzenia a jednocześnie prowokowało do zakupu.
Wszystkie oferowane przez nas słodycze oraz ich bezpośrednie opakowania są produkowane w Polsce lub w krajach Unii Europejskiej i posiadają certyfikaty i świadectwa jakości zgodne z wymogami wspólnotowymi.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem