Potykacze

Potykacze

Jaki trik marketingowy zastosować by skusić swoją ofertą „last minute” losowo wybranego ale zabieganego przechodnia? Złośliwi mówią, że czasem by coś zauważyć musimy się o to potknąć.

Marketerzy już dawno wpadli na pomysł dopasowania reklamy do naszego pędzącego trybu życia. Stąd też często na chodnikach w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, restauracji czy też małych fast-food-ów spotykamy potykacze. W tłumie przechodniów rzadko rozglądamy się na boki pędząc przed siebie. Omijanie potykaczy na drodze do celu to może i drastyczny ale bardzo skuteczny sposób na chwilowe przykucie uwagi na ofertę nie do odrzucenia zawartej na potykaczu.
Po prostu nie sposób ich nie zauważyć!
Potykacz to mały oszczędny kusiciel – promotor Twojej marki poza murami Twojej firmy.
Nie zajmuje wiele miejsca i jest w pełni mobilny. Posiada dużą powierzchnię reklamową i jest w pełni elastyczny jeżeli chodzi o zmianę ekspozycji. Dodatkowo sam potykacz może wzbudzać zainteresowanie przez soje kształty, kolory i dodatki.
W naszej ofercie proponujemy Państwu wysokiej jakości potykacze PCV, stalowe, aluminiowe, metalowe a także drewniane. Wybór materiału bazowego, a także kolorów i kształtów potykacz może nawiązywać do wystroju wnętrza Waszej firmy i kolorystyki logotypu.

Zapraszamy na Naszą stronę:
http://www.kamelot.pl/reklama-zewnetrzna/
oraz na Nasze portfolio:
http://kamelot.com.pl/zewnetrzna/potykacze/

Potykacze reklamowe są akcesoriami, służącymi promocji produktów, marki, przyciąganiu konsumentów i rozpowszechnianiu pozytywnych informacji o firmie.

Potykacze reklamowe stanowią swoistą wizytówkę firmy poprzez ustawianie ich tuż przy wejściu do lokalu. Tablice te są bardzo ważnym elementem reklamowym, który efektywnie zwraca uwagę klientów na najważniejsze aspekty działalności przedsiębiorstwa. Ich największą zaletą jest trwałość, estetyka oraz możliwość łatwej i szybkiej zmiany zawartości.

Rodzaje potykaczy:

  • standy reklamowe
  • stojaki, ekspozytory
  •  totemy

Gama akcesoriów reklamowych jest bardzo szeroka, nie wszystkie mają za zadanie być pewnego rodzaju półkami na produkty, po które konsumenci sięgają w sklepach. Niektóre akcesoria są widoczne z daleka takie jak duże ekspozytory i totemy, inne natomiast spotkać możemy na chodnikach przed wejściem np. do restauracji, kawiarni czy baru.

Potykacze reklamowe najczęściej zobaczyć możemy w kawiarniach lub przed nimi. Są to tablice umieszczone na stojakach, dwu lub jednostronne, na których wypisywane są np. promocje dnia, lub umieszczane plakaty. Są one wyjątkowo praktyczne, gdyż plakaty mogą być wymieniane, a informacje pisane ścierane. Jeden potykacz z powodzeniem może wytrzymać nawet kilka lat, w zależności od konstrukcji, o ile wcześniej nie pokona go pogoda.

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem