Pieczątki Reklamowe

Pieczątki Reklamowe

Category : Internet , Reklama

Pieczątka ma za zadanie pozostawienie trwałego odcisku na papierze lub innym podłożu,

w odróżnieniu od pieczęci nie wymaga używania dodatkowego nośnika odbitki.

Agencja Reklamowa Kamelot posiada ogromny wybór pieczątek reklamowych min:stemple2
-Colop
-Trodat
-Wagraf
-Modico

W Dostępnych kolorach: czarny, czerwony, zielony, niebieski oraz fioletowy.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszym cennikiem:
www.cennik.kamelot.pl

 

Podział pieczątek

 • ze względu na nośnik odbijający (gumkę):
  • pieczątki polimerowe – matryca wykonana jest z fotopolimeru utwardzonego światłem UV.
  • pieczątki gumowe – matryca wykonana jest z gumy wulkanizowanej gdzie matryca powstaje z użyciem składu zecerskiego, lub
  • matryca jest grawerowana przy użyciu lasera CO2
  • pieczątki w technologii Pre-Ink (np. błyskowej) – materiał naświetlany jest przy pomocy specjalnego urządzenia błyskowego bez uwalniania toksycznych oparów (jak ma to miejsce przy grawerowaniu laserem).
  • suchy stempel – odcisk stempla wyciskany jest a nie odbijany
  • pieczątki techniczne – np. do stemplowania jajek lub innych wyrobów spożywczych
 • ze względu na obudowę:
  • automaty samotuszujące, pobierające tusz z wymiennej poduszki.
  • automatyczne pieczątki nie wymagające wymiany poduszek, z możliwością dolania tuszu, bez konieczności wymiany poduszek.
  • kieszonkowe oprawy w technologi pre-ink.
  • sporadycznie już spotykane, używane w zeszłym wieku kołki z tworzywa lub drewna wymagające zastosowania zewnętrznej poduszki i stojaka.
  • duże pieczątki księgowe z główką typu DF lub RM odbijające dużą powierzchnię wzoru pieczątki bez dodatkowych akcesoriów.
  • pieczątki specjalne, wbudowane np. w długopis, pieczątki wielokolorowe, ze zdjęciem lub podpisem.
Oferowane  pieczątki  Medico spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda nasza pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.

Wyrabianie pieczątek w oparciu o rozwiązania dostarczane przez Modico jest proste i przyjemne – z pomocą naszych maszyn błyskowych, cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut. Poznaj bliżej nasze produkty – skontaktuj się z naszym doradcą, by poznać szczegóły!

Oferowane przez nas pieczątki beztuszowe to gwarancja:

 • niezawodnej pracy – każda pieczątka firmowa Modico gwarantuje 5 x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej rozdzielczości (ponad 900 dpi)
 • komfortu użytkowania– pieczątki stemple Modico mają ergonomiczny, opływowy kształt i są wykonane z przyjemnych w dotyku materiału,
 • prostoty działania – każdy stempel naszej firmy pracuje płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe i nie powoduje powstawania zabrudzeń.
  www.kamelot.com.pl/pieczatki/modico

 

Pieczątki Trodat to  synonim  pieczątki automatycznej. Zasłużenie dobrą opinią cieszą się dużą podularnością dzięki którym  pieczątka biurowa staje sie bardziej mobilna  i mniejsza, co nie jest bez znaczenia przy jej przenoszeniu.  Trodat to także  ekologia- jego produkty  wykonane są z zachowaniem wysokich norm jakościowych  i z dbałością o środowisko naturalne. Produkty Trodat to nie tylko standardowe pieczątki automatyczne , ale również  ciekawie się prezentujące rozwiązania kieszonkowe , datowniki metalowe szkieletowe, automaty  o nietypowych kształtach.

Automaty standardowe występują w szerokiej palecie kolorystycznej, cechują się odważną i zwracającą uwagę stylistyką, a przy tym doskonałą ergonomia i niezawodnością.   Automaty szkieletowe metalowe ( w tym datowniki ) cechuje duża wytrzymałość i niezawodność.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
www.cennik.kamelot.pl/pieczatki/trodat

Pieczątki Wagraf – to pionier, przez długi czas niedościgniony wzorzec Firmy Trodat .Wagraf to automaty samotuszujące proste, ale i niezawodne.
Ich podstawowym atutami jest wspomniane już wcześniej niezwykle użyteczne i proste w obsłudze zamknięcie do  automatu i bez wątpienia to, co przesądza o ich popularności- są to najtańsze pieczątki automatyczne na rynkuAutomaty samotuszujące Wagraf  stanowią podstawę naszej oferty w zakresie jakości, niezawodności i ergonomii   przyciągają do siebie   niska ceną.  Wagraf w przeciwieństwie  do swoich bezpośrednich konkurentów ma węższa ofertę. W jej skład poza standardowymi automatami samotuszującymi wchodzą również tanie, bardzo wytrzymałe automaty metalowe i datowniki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
www.cennik.kamelot.pl/pieczatki/wagraf

Zapraszamy również do zapoznania się z Noszym portfolio, które znajdą Państwo na Naszej stronie: www.kamelot.com.pl

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem