Parasole

Parasole

Category : Gadżety , Internet , Loga , Parasol , Reklama

W świetlne najnowszych trendów w gadżetach reklamowych, które pokazują, że klienci nade wszystko cenią sobie funkcjonalność otrzymywanych gadżetów, warto postawić na coś co okaże się przydatne na co dzień.W odniesieniu do tych faktów, doskonałym sposobem reklamy firmy, zwłaszcza w okresie wiosny i jesieni, okazują się być parasole reklamowe. Różnorodny wybór kolorystyki i kształtów parasolek, wzbogacony niepowtarzalnym nadrukiem sprawi, iż parasol z Państwa Logo nie pozostanie niezauważony i łatwo wyróżni się z tłumu w czasie deszczu i niepogody. Dodatkowo parasolki reklamowe mogą być miłym, pozytywnym akcentem w pochmurny dzień, który zabezpieczy i ochroni Waszych klientów przed skutkami niepogody. Wykonywane nadruki. charakteryzują się bardzo dobrą jakością i trwałością. Parasole reklamowe możemy oznakować na panelu bądź rączce, w zależności od wybranego modelu. Warto pamiętać, że takie upominki jak parasole nie wychodzą z mody, a łatwość wykonania nadruku, jego trwałość oraz oryginalny pomysł sprawiają, że coraz więcej firm decyduje się na taki właśnie sposób promocji swojej marki bądź produktu. Warto zatem pomyśleć o tym już teraz i obdarować swoich najlepszych klientów upominkiem, który w trudnych chwilach – podczas złej pogody, będzie przypominał mu, kto o niego się najbardziej troszczy.

 

Jeszcze w XVIII wieku parasol był drogim wynalazkiem dziejów sprowadzanym z dalekich Chin. Ten towar luksusowy – atrybut dobrego stylu i elegancji, nieodłączny dodatek do ubioru, był widziany wyłącznie w rękach zamożnej arystokracji. Kobiety strojne w wytworne suknie nosiły przepiękne koronkowe parasole chroniące przed słońcem. Mężczyźni wykorzystywali zaokrąglone długie rączki parasola także jako podparcie. Co dzisiaj może wydawać się dziwne do końca XVIII w. parasole noszono „odwrotnie”, tzn. stojąc opierano się o czubek a nie o rączkę parasola.
Dzisiaj parasol nie jest na szczęście towarem deficytowym. Przez kilka wieków produkcji ewoluował do dobrze dzisiaj znanych parasoli automatycznych, składanych czy też dużych ogrodowych. Parasol dzisiaj jest czymś powszednim, niemalże naturalnym – nie traktujemy go jak wynalazek tylko przedmiot codziennego użytku, który ma nas ochronić przed deszczem, wiatrem czy też słońcem. Traktujemy go bardziej w kategoriach gadżetu, który bez względu na prognozowaną pogodę warto mieć zawsze przy sobie.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem