Loga i logotypy

Loga i logotypy

Category : Internet , Loga , Logotypy , Reklama

Chcesz zobaczyć jak wyglądają
Nasze loga i logotypy
Zapraszamy na naszą stronę
kamelot.com.pl/grafika
oraz na Nasze portfolio:
www.kamelot.com.pl/grafika/logotypy

Wzrok człowieka jest najbardziej pracowitym zmysłem spośród wszystkich innych zmysłów, w które przez naturę został wyposażony (dotyk, smak, węch, słuch). Można by niemal rzecz, że świat (roz)poznajemy głównie za pośrednictwem wzroku (około 83%). Nic więc dziwnego, że to właśnie na obraz czy to stały czy ruchomy reagujemy najchętniej i najszybciej, choć w większości przypadków nieświadomie, go przyswajamy.

Warto więc wykorzystać tę informację tworząc image własnej firmy, by to właśnie na zmysł wzroku najbardziej ukierunkować własną promocję a jeżeli tylko to możliwe – pozostałymi zmysłami dopełniać i tworzyć tło dla właściwego przekazu prowadzonej kampanii marketingowej.

Reklama to świadomy przekaz graficzny! GRAFIKA w sposób jednoznaczny identyfikuje markę, łączy firmę z jej produktami, tworzy fundamenty pod mocny wizerunek firmy.

Jesteś gotowy na sukces? Zacznij od profesjonalnych projektów graficznych, które zachęcą Klientów do wybierania Twojej marki.

Logotypy

Identyfikacja wizualna odgrywa niezwykłą rolę w sposobie, w jakim organizacja pragnie być postrzegana, zarówno przez partnerów biznesowych, jak i konsumentów. Stanowi ona kompleksowy system, składający się z wielu elementów. Logo to znak graficzny spełniający zarówno rolę informacyjną jak i marketingową. Jest łatwo zauważalne oraz przyswajane jako symbol danej firmy.
Głównym celem logo jest przede wszystkim przyciąganie uwagi potencjalnego klienta poprzez niepowtarzalną formę graficzną wywołującą emocjonalne postrzeganie i kojarzenie tegoż podmiotu.

W projekcie graficznym logo wszystko musi się zgadzać – kolorystyka, kształty, hasła reklamowe, rozmiary poszczególnych elementów, tło. Logo ma inspirować do zakupów, a jednocześnie być proste do zapamiętania i estetyczne.

Reklama wielkoformatowa już ze względu na swoją wielkość wzbudza zainteresowanie. Warto podtrzymać choćby chwilową uwagę przechodnia oryginalnym projektem graficznym, który bardziej podsyci jego ciekawość i zakoduje markę prezentowanych w wielkim stylu produktów.

W projekcie graficznym dużego formatu nie może być miejsca dla niedoskonałości, braku świadomej koncepcji przekazu oraz braku spójności w akcentowaniu poszczególnych elementów całego projektu. Żaden z prezentowanych elementów nie może na projekcie wielkiego formatu znaleźć się przypadkiem. Projekt jak i poszczególne jego elementy składowe muszą być wykonane w wysokiej jakości, bo wszelkie niedoskonałości przy tak dużym rozmiarze będą widoczne gołym okiem, co wpłynie negatywnie na odbiór prezentowanego przekazu.

Obróbka zdjęć

Posiadasz słabej jakości elektroniczne materiały do projektu graficznego lub po prostu chciałbyś im nadać trochę więcej witalności, blasku czy też wyretuszować widoczne niedoskonałości, na które przy robieniu zdjęć nie miałeś już większego wpływu?
Zrobimy co w naszej mocy, by zdjęcia wyglądały maksymalnie profesjonalnie i naturalnie!

Nie posiadasz wersji elektronicznej zdjęcia?

Przynieś do nas fotografie a my postaramy się je odzyskać! Obróbce zdjęć poddajemy nie tylko zdjęcia w wersji cyfrowej ale także stare, pożółkłe i nieraz nadgryzione zębem czasu wszelkiego rodzaju fotografie i zdjęcia pamiątkowe bliskich.

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem