Litery podświetlane

Litery podświetlane

Litery podświetlane stanowią alternatywę dla tradycyjnego kasetonu świetlnego. Służą dowyeksponowania nazwy firm, hoteli, restauracji i produktów. Mogą też wspaniale zaprezentować cały logotyp firmy. W literach podświetlanych stosujemy oszczędne moduły diodowe LED lub oświetlone rurki neonowe, które zapewniają długotrwałą eksploatację liter oraz bezpieczeństwo zasilania. Litery podświetlane to nic innego jak finezyjne w kształtach podświetlane kasetony reklamowe.
Zapraszamy na Naszą stronę:
http://www.kamelot.pl/reklama-zewnetrzna/

Kolory boków liter
Boki liter malowane są proszkowo na kolor RAL wybrany przez klienta. Warstwa koloru tworzy powierzchnię ochronną dla taśmy aluminiowej.

RAL– system oznaczania barw oparty na porównaniu z wzorcami. W ten sposób oznacza się barwy farb do metalu, lakierów samochodowych w aerozolu, samoprzylepnych folii PVC stosowanych przez plastyków i wiele innych zastosowań, w tym także farb mieszanych komputerowo, niezależnie od ich producentów. Nazwa RAL to skrót zaczerpnięty od nazwy niemieckiej instytucji utworzonej w latach dwudziestych XX wieku: Reichsausschuss für Lieferbedingungen, od roku1980 nazywanego: Niemieckim Instytutem Jakości i Oznaczeń RAL Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V. Jednym z zadań tego instytutu jest systematyzacja opisu barw dla zastosowań przemysłowych i handlu. Początkowo zawierał 30 barw, obecnie systematyzuje ich ponad 200. System nie nawiązuje do innych modeli barwnych, barwy zostały wyznaczone arbitralnie. Dla odróżnienia od innych, rozbudowanych systemów oznaczania barw, nazwany został RAL CLASSIC.

Oznaczenie składa się z napisu „RAL” i czterech cyfr:

  • RAL 10xx – grupa odcieni żółtych
  • RAL 20xx – grupa odcieni pomarańczowych
  • RAL 30xx – grupa odcieni czerwonych i różowych
  • RAL 40xx – grupa odcieni purpurowych i fioletowych
  • RAL 50xx – grupa odcieni niebieskich
  • RAL 60xx – grupa odcieni zielonych
  • RAL 70xx – grupa odcieni szarych
  • RAL 80xx – grupa odcieni brązowych
  • RAL 90xx – grupa odcieni białych i czarnych

Dodatkowo stworzono bardziej dokładny model nazwany RAL DESIGN, który obejmuje 1625 barw i systematyzuje je z uwzględnieniem doświadczalnie zmierzonej jasności i nasycenia.

Kolory lica
 Uzyskiwane są poprzez zastosowanie kolorowej pleksi. W przypadku nietypowych kolorów lub problemów z dostępnością pleksi zastosowana zostaje  folia. Folia nakładana jest na literę przy użyciu maszyny zgrzewającej. Zapobiega to przed odklejaniem się folii przy dużym nasłonecznieniu.

Oświetlenie
W tego typy  produktach stosowane są  moduły LED najnowszej generacji, które pozwalają na zredukowanie ilości pobieranego prądu. Ten rodzaj oświetlenia sprawia, że nasza reklama świetlna wyróżnia się na tle konkurencji.  Stale zostaje dopracowywane oświetlenie nad tym, aby dobrana ilość modułów LED równomiernie oświetlała grafikę kasetonu. Dzięki temu na licu nie ma widocznych punktów światła.

Konstrukcja wewnętrzna
Konstrukcja wewnętrzna litera składa się z płyty PCV oraz boku litery. Płyta PCV wycięta jest na kształt litery na płycie rozmieszczone są moduły LED oświetlające przód litery. Bok litery wytworzony jest z taśmy aluminiowej malowanej proszkowo. Całość złożona jest w jedną część.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem