Koszulki polo

Koszulki polo

Koszulki polo są  bardzo rozchwytywanym nośnikiem reklamy, jednak najczęściej wykorzystywane są jako element stroju służbowego. Koszulki polo są współczesnym wehikułem czasu nigdy nie wyjdą z mody poprzez swoją wygodę jak i praktyczne zastosowanie.  W ofercie posiadamy szeroką gamę koszulek polo w wielu wydaniach od gotowych, po szyte na zamówienie według wymagań klienta. Koszulki polo są bardziej „eleganckie” niż zwykły t-shirt i doskonale sprawdzają się jako odzież biznesowa. Koszulki polo można znakować za pomocą haftu komputerowego, sitodruku czy flocka. Koszulki polo stanowią doskonały i elegancki nośnik reklamy. Często są alternatywą zamiast koszuli.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszym cennikiem:
http://cennik.kamelot.pl/odziez/polo/

Koszula jest to ubiór okrywający tułów oraz ręce, historycznie będący płócienną bielizną zarówno męską, jak i damską. Obecnie termin koszula oznacza niemal wyłącznie ubiór męski, będący samodzielnym okryciem górnej części ciała bądź noszony pod marynarką. Współczesna klasyczna koszulka jest rozpinana z przodu zazwyczaj na trzy,  guziki ma rękawy zakończone ściągaczami oraz kołnierzyk. Z przodu, po lewej stronie, często znajduje się kieszonka. Koszulka polo ma rozmaite rozmiary, kolory, kroje, jaki rękawy mogą być krótkie jak i długie rękawy.

Historia koszulki polo…

Nazwa tej części garderoby jest cokolwiek myląca. Przed pojawieniem się koszulki w kształcie, jaki znamy obecnie, zawodnicy gry w polo nosili białe spodnie, swetry i zapinane oksfordzkie koszule pod nimi. Współczesną wersję koszulki polo wymyślił tenisista, z myślą o graczach w tenisa. Twórcą tego wyśmienitego fasonu, który zdecydowanie lepiej leży na szczupłych sylwetkach sportowców, był wybitny tenisista dwudziestolecia międzywojennego, Rene Lacoste. Miarą jego wielkości są zwycięstwa w turniejach Wielkiego Szlema, których było aż 7. Z myślą o własnej wygodzie zaprojektował koszulkę, która zastąpiła koszulę z długimi rękawami, w jakich tenisiści grali dotychczas.

Materiał z jakiego uszyte jest polo…

Klasyczne polo wykonane jest z bawełnianej dzianiny typu pika. To specjalny rodzaj splotu przypominający siatkę składającą się z dwóch warstw

  • od strony wewnętrznej jest miękka i przyjemna w dotyku
  • od strony zewnętrznej wydaje się szorstka

Siatkowa struktura zapewnia wysoki komfort dla ciała, co oczywiście odnosi się do jej pierwotnego przeznaczenia. Współczesne polówki szyte są także z tradycyjnej dzianiny. Kołnierzyk koszulki polo powinien być wykonany ze sztywniejszej dzianiny, która gwarantuje poprawne układanie się kołnierza po rozpięciu górnego guzika. To jeden z elementów, po których można poznać jakość koszulki polo już po przymierzeniu.

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem