Kolportaż

Kolportaż

Category : Kolportaż

Istnieje wiele kolportaży reklamowych, którymi  możemy dotrzeć do zainteresowanego Konsumenta. Najważniejsze z nich to korespondencja z Klientami przy pomocy mailingu internetowego, uruchomienie własnego sklepu www, aktywna działalność w najpopularniejszych obecnie serwisach społecznościowych oraz platformie handlowej Allegro.pl etc. Możliwości jest nieskończenie wiele! Od Ciebie zależy czy akurat dana propozycja znajdzie Twoją aprobatę! Nie ulega wątpliwości, że u nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!  Sprawdź nas! W czym możemy Ci pomóc?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
http://www.kamelot.pl/oferta/
http://kamelot.info.pl/kolportaz/
http://cennik.kamelot.pl/kolportaz/

Rodzaje kolportaży reklamowych:

  • kolportaż ulotek
  • kolportaż do skrzynek pocztowych
  • kolportaż do drzwi
  • kolportaż za wycieraczki samochodów
  • kolportaż uliczny klasyczny
  • kolportaż uliczny selektywny
  • kolportaż plakatowy

Kolportaż ulotek zazwyczaj wykonywany jest  w systemie „door to door”.  To 100 % pewności że Państwa materiały reklamowe zostaną rozniesione w wyznaczonym miejscu i terminie. Każdy klient codziennie otrzymuje dokładną informację gdzie została przeprowadzona akcja promocyjna i ile egzemplarzy materiałów reklamowych zostało rozdanych.

Kolportaż do skrzynek pocztowych jest to najpopularniejsza metoda dystrybucji ulotek. Polega ona na dostarczeniu materiałów reklamowych do  skrzynek pocztowych w:

  • blokach
  • kamienicach
  • domkach jednorodzinnych.

To gwarancja skuteczność i dotarcie do bardzo szerokiego grona odbiorców. Każdy adresat zapozna się z Państwa ofertą w prywatnym zaciszu swojego domu. 

Kolportaż do drzwi dystrybucja tego typu może przebiegać na dwa sposoby : ulotka może zostać zawieszona na klamce drzwi lub też może zostać położona na wycieraczce przed wejściem do mieszkania. Potencjalny klient czuje się zobowiązany do uważnego zapoznania się z Państwa reklamą.

Kolportaż za wycieraczki samochodów  polega na umieszczaniu Państwa materiałów reklamowych za wycieraczki samochodów. Dystrybucja odbywa się terenach parkingów w centrum miast lub w terenie  mieszkalnej.  Jesteśmy pewni, że Państwa reklamę zauważy każdy, nawet najbardziej  zabiegany kierowca.

Klasyczny kolportaż uliczny to typu kolportażu, który polega na wręczaniu ulotek bezpośrednio do rąk wszystkich przechodniów, dzięki czemu mogą oni  schować ją do kieszeni, torebki  czy plecaka. Twoja oferta zostaje z nimi na długo. Dodatkowym atutem tego typu dystrybucji jest możliwość ustnej reklamy Państwa firmy.

Selektywny kolportaż uliczny w tej metodzie kolportażu trafiamy tylko do określonej grupy odbiorców. Dzięki informacjom uzyskanym od Państwa, wręczane są ulotki tylko tym przechodniom, którzy spełniają Państwa kryteria np. określona grupa wiekowa, osoby noszące okulary, wybrana płeć, rodzice czy choćby kolor włosów.

Plakatowanie to kolportaż plakatów każdego formatu na terenie dużych, małych misat i okolic. Plakaty dystrybuowane są wyłącznie w miejscach dozwolonych: słupy i tablice ogłoszeniowe, billboardy, wiaty przystankowe itp.  Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem