Banery reklamowe jako dźwignia w reklamie

Banery reklamowe jako dźwignia w reklamie

Dobre przedsięwzięcie wymaga wielkoformatowej reklamy. Zadaniu temu sprostać może baner, który widoczny z daleka, kolorowy i estetycznie wykonany przyciągnie uwagę potencjalnego klienta.
BANER to nic innego jak reklama w formie komunikatu graficzno-tekstowego.

Zapraszamy na nasze strony:
http://www.kamelot.pl/reklama-zewnetrzna/
http://kamelot.info.pl/zewnetrzna/banery/
http://cennik.kamelot.pl/zewnetrzna/banery/
http://kamelot.net.pl/zewnetrzna/banery/

Z powodu komfortu i łatwości montażu na różnych powierzchniach przewyższa standardowe sztywne plansze i tablice. Wykonane z trwałego materiału i przy zastosowaniu druku solwentowego jest odporny na warunki atmosferyczne. Nasze banery charakteryzuje wysoka jakość, trwałość kolorów w ciągu długiego okresu wystawy.

Zalety reklamy w postaci banerów:

promocja w wybranej podkategorii powoduje, że obwieszczenie trafia do wybranej grupy finalnej, zgodnie z profilem działania ogłoszeniodawcy.
reklama opublikowana jest na wyłączność, nad wszystkimi pokazami firm z konkretnej branży, dzięki czemu przedsiębiorstwo szczególnie wyróżnia się na tle „rywali”.
Umieszczenie banneru nad wszystkimi prezentacjami stanowi znakomitą ekspozycję reklamy, co zwiększa jej siłę oddziaływania i skuteczności.
Technika wykonania baneru:

Banery wykonane są w technice druku solwentowego na podłożach winylowych (poliester powlekany PCV) oraz druku termotransferowego na materiałach poliestrowych.

Dzięki powyższym technologiom możemy zapewnić pełnokolorowy wydruk na całej powierzchni banera. Wszystkie nietypowe wymiary folii zaokrąglane są do 1m2. Wydruk poniżej 1m2 liczony jest jako 1m2. Wynika to ze specyfikacji materiału na którym jest drukowane.

Termin realizacji: 3-5 dni roboczych od momentu akceptacji projektu (czas ten może być krótszy lub nieznacznie się wydłużyć, w zależności od ilości zamówień). W cenie wliczony jest prosty projekt banera (bez zdjęć).

Popularne formaty banerów:

  • 1×2
  • 1×3
  • 1×4
  • 2×2

Rodzaje banerów dostępnych w naszej ofercie:

Baner jednostronny – BANER BLOCKOUT nie prześwitujący o gramaturze 610 g/m2 matowy jest niebywale trwały mechanicznie, Specjalna wewnętrzna czarna przekładka uniemożliwia przenikane promieni słonecznych przez materiał, dzięki czemu nawet w słoneczny dzień gdy słońce świeci z tyłu , reklama jest rewelacyjnie widoczna . Drukujemy tuszami odpornymi na warunki atmosferyczne w tym UV Jakość druku 1080DPI szerokość druku 150cm.
Baner dwustronny – Poliestrowa tkanina powlekana PCV przeznaczona do druku solventowego. Odporna na promieniowanie UV, wilgoć i zmiany temperatur. Wewnętrzna przekładka blokująca przepływ światła umożliwia zadruk obustronny na materiale.Stosowany jako reklama zewnętrzna.
Baner odblaskowy – bezprecedensowe tworzywo banerowe o cechach odblaskowych. Baner w nocy, oświetlony pod odpowiednim kątem bardzo mocno odpiera światło. W dzień baner niewiele różni się od standardowego tworzywa, z bliska budowa przypomina plaster miodu. Reguła działania jest bardzo podobna do znaków drogowych.
Baner (siatka mesh) – Dzięki swojej budowie przepuszcza powietrze i po części promienie słoneczne. Zalecany jest do użytkowania przy bardzo dużych formatach na elewacje budynków lub rusztowania.
Banery posiadają wzmocnione krawędzie oraz metalowe oczka.

Oczka – stosujemy nierdzewne oczka o średnicy 10 lub 12mm.
Standardowo oczkujemy banery co 50cm lub co 25cm.

Możemy także zaoczkować baner nietypowo wg życzenia klienta za dodatkową opłatą!


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem