Antyramy

Antyramy

Antyrama (łac. anti – przeciw, odwrotny) rodzaj oprawy służący do umieszczania w niej płaskich obrazków, zdjęć, itp. Można powiedzieć, że antyrama jest tym, co pozostanie po usunięciu ramy z obrazu, stąd przedrostek. Antyrama usztywnia dzieło, chroni je przed zniszczeniem i nadaje schludny, estetyczny wygląd. Umożliwia również zawieszenie na ścianie.

Oprawa składa się z przezroczystego tworzywa lub szkła, oraz płyty pilśniowej lub wiórowej. Między szybę a płytę wkłada się obrazek. Obie części łączy się za pomocą metalowych spinek.

Antyrama idealnie nadaje się na oprawę

  • dyplomów
  • certyfikatów
  • zdjęć

 Antyrama posiada polakierowane brzegi oraz przednią część dzięki czemu polepszony został efekt wizualny.

Antyrama składa się z:

– płyty HDF

– plexi a dokladnie polistyren bezbarwny obustronnie zabezpieczony folia ochronną

– 4 klipsów

Płyta HDF–  jedna z najlepszych na rynku płyty HDF. Jest precyzyjnie wycięta, co sprawia, że jej krawędzie są równe i gładkie. Dzięki temu antyrama idealnie prezentuje się na ścianie. Płyta HFD jest grubości 3 mm. Jest to zoptymalizowana grubość, która zapewnia trwałość i wytrzymałość antyramy oraz małą wagę.
Pleksi– wysokiej jakości pleksi stosuje się zamiast szkła. Wydłuża żywotność antyramy, bo pleski jest bardziej trwała. Pleksi o grubości 1 mm to idealne rozwiązanie do antyramy. Zapewnia odpowiednią wytrzymałość a przejrzystość jest równie dobra w przypadku szkła. Dodatkowym atutem pleksi jest zmniejszenie wagi całej antyramy.Pleksi zabezpieczona jest folią ochronną. 

Zawieszki– zawieszki są grube i wzmocnione dzięki temu nie wyginają się i sprawiają, że pleksi przylega idealnie do płyty. Zapewnia to stabilność zdjęć i plakatów w antyramie.

Zastosowanie antyramy

Antyrama idealnie nadaje się do każdego rodzaju obrazów, plakatów oraz zdjęć. Jedyne ograniczenie to wyobraźnia. Dzięki  antyramie może zrobić wspaniałe galerie ze zdjęciami. Idealne do utrwalenie wyjątkowych momentów lub do podarowania na prezent dla bliskiej osoby.

Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. (32) 30 80 007
wewn. 1 – poligrafia i reklama zewn.
wewn. 2 – gadżety i odzież
wewn .3 – pieczątki
wewn. 4 – wynajem billboardów
wewn. 5 – reklama w internecie
wewn. 6 – promocje
wewn. 7 – zaopatrzenie
wewn. 8 – rekrutacja
wewn. 9 – połączenie z konsultantem